1.Ļoti svarīga mēbeļu kopšana. Kā pareizi kopt mēbēles un ar kādiem līdzekliem?

 Dabīga koka mēbeles

Visi izstrādājumi no dabīgā koka ir pārklāti ar ūdens noturīgu laku, tie jāekspluatē telpās ar gaisa temperatūru no 150C līdz 250C un ar relatīvo mitrumu ne mazāk par 45% un ne vairāk par 65%. Rāmju konstrukcijas fasādēm no dabīga koka nepieciešama īpaši saudzīga ekspluatācija. Nepietiekamas jaudas ventilācijas vai tās trūkuma dēļ ar laiku fasādes kļūst netīras. Gatavojot ēdienu ar sadzīves ierīču palīdzību (cepeškrāsni, plīti), jābūt ieslēgtai ventilācijai.

Koks ir dabīgs produkts, un tajā ir viņa skaistums un vērtība. Dabīga koka fasādes laika gaitā gaismas iedarbības rezultātā var mainīt krāsu, turklāt intensitāte un krāsas izmaiņas ir atkarīgas no koka šķirnes un no tonējuma pakāpes. Visas mēbeļu koka detaļas ir pārklātas ar gaismas aizsardzības laku, kas aizkavē krāsas maiņu. Bet šo dabīgo procesu pilnīgi nevar bloķēt. Tāpēc ilgstoša saules gaisma iedarbība uz koka detaļām ir nevēlama. 

Finierētu un dabīga koka virsmu ekspluatācijā; līdzīgi kā citiem materiāliem, nav pieļaujama ūdens (arī ūdens kondensāta), alkoholu saturošu dzērienu un skābju atrašanās uz virsmas un virsmu savienojumiem.